Громадське обговорення проєктів освітніх програм

 

Запрошуємо всіх стейкголдерів (здобувачів вищої освіти, випускників освітньої програми, роботодавців, представників академічної спільноти, співробітників НаУКМА, представників інших груп стейкголдерів) залишити відгуки, побажання та пропозиції для покращення освітніх програми.

Документи

Сортувати за : Назвою | Датою | Популярністю [ За спаданням ]

Освітньо-наукова програма «Громадське здоров'я» Освітньо-наукова програма «Громадське здоров'я»

Дата змін: 04/23/2024
Розмір файлу: 687.71 Кбайт

Проєкт освітньо-наукової програми «Громадське здоров'я» за спеціальністю 229 Громадське здоров'я третього (освітньо-науковому) рівні вищої освіти

 

Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати до 10 травня 2024 року на адресу гаранта програми або подати через електронну форму.

 

Гарант програми: Шевченко М.В. m.shevchenko@ukma.edu.ua

 

Школа громадського здоров’я

 

Освітньо-наукова програма «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Освітньо-наукова програма «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Дата змін: 03/22/2024
Розмір файлу: 551.63 Кбайт

Проєкт змін до освітньо-наукової програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» за спеціальністю 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії другого (магістерського) рівня вищої освіти

 

Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати до 15 квітня 2024 року на адресу гаранта освітньо-наукової програми або завідувачу кафедри міжнародних відносин або подати через електронну форму.

 

Гарант програми: Гриценко О.М. olena.hrytsenko@ukma.edu.ua

Завідувач кафедри: Яковлєв М.В. yakovlevmv@ukma.edu.ua

 

Кафедра міжнародних відносин

 

Освітньо-наукова програма «Маркетинг» Освітньо-наукова програма «Маркетинг»

Дата змін: 03/26/2024
Розмір файлу: 739.17 Кбайт

Проект змін до освітньо-наукової програми «Маркетинг» за спеціальністю 075 Маркетинг другого (магістерського) рівня вищої освіти.

 

Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати до 1 травня 2024 року на адресу гаранта освітньо-наукової програми або завідувачу кафедри міжнародних відносин або подати через електронну форму.

 

Гарант програми: Ковшова І.О. iryna.kovshova@ukma.edu.ua

 

Кафедра маркетингу та управління бізнесом

 

Освітньо-професійна програма «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» Освітньо-професійна програма «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка»

Дата змін: 03/31/2024
Розмір файлу: 539.4 Кбайт

Проєкт освітньо-професійної програми «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» за спеціальністю 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

 

Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати до 10 квітня 2024 року на адресу гаранта програми або подати через електронну форму.

 

Гарант програми: Волинець Є.А. ye.volynets@ukma.edu.ua

 

Кафедра мережних технологій

 

Освітньо-професійна програма «Менеджмент в охороні здоров'я» Освітньо-професійна програма «Менеджмент в охороні здоров'я»

Дата змін: 04/10/2024
Розмір файлу: 726.42 Кбайт

Проєкт освітньо-професійної програми «Менеджмент в охороні здоров'я» за спеціальністю 075 Менеджмент другого (магістерського) рівня вищої освіти

 

Усі пропозиції та зауваження просимо надсилати до 22 квітня 2024 року на адресу гаранта програми або подати через електронну форму.

 

Гарант програми: Черниш Т.Г. chernysh@ukma.edu.ua

 

Школа управління в охороні здоров'я

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна