privat

Факультет правничих наук

Цифровий університет

Створення єдиного інтегрованого інформаційного простору університету як сукупності його інформаційної інфраструктури, програмно-технічних засобів, процедур та методів їх застосування для автоматизації управлінських рішень, технологій навчання та наукової роботи.

Завдання 2018 року - залучити 1 000 000 грн. на створення Центру електронної освіти.

19 листопада 2017 року на підтримку проекту "Цифровий університет" був проведений благодійний вечір, мета якого - залучити благодійні кошти на модернізацію ядра мережі НаУКМА. Завдяки друзям і партнерам НаУКМА під час підготовки і проведення події було залучено 1 300 000 грн. Загальна вартість обладнання ядра мережі складає 1 911 000 грн., тож частину необхідної суми покрив НаУКМА з власних коштів. Окрім того з бюджету НаУКМА було виділено кошти на закупівлю обладнання для Wi-Fi.

Монтаж та налаштування обладнання триватиме до кінця 2018-року. Оновлене ядро мережі забезпечить швидкість передачі даних 10 Гбіт/с та усі студенти, викладачі та гості нашого університету зможуть користуватися бездротовим зв'язком по всьому університетському містечку.

На цьому завершиться технічний етап - розбудова комп’ютерної інфраструктури (підпроект "Мережі ХХІ століття"), що дозволить зосередитись на soft-складовій проекту "Цифровий університет".

Результат 1 кварталу 2018 року:

• замовлено проектно-кошторисну документацію «Бездротова система підключення до Інтернету WiFi»
  • придбано обладнання для ядра мережі НаУКМА та обладнання для бездротового зв’язку, яке забезпечить Wi-Fi- покриття на всьому кампусі НаУКМА.

Результат 2017 року:

• модернізовано мережне обладнання та підключено Wi-Fi для 6 корпусу. Обладнання закуплене за рахунок грантової діяльності, монтажні роботи - за рахунок благодійних коштів, залучених під час благодійного вечора НаУКМА у 2016 році.
  • підключено 10 корпус до СКМ за рахунок благодійних коштів, залучених під час благодійного вечора НаУКМА у 2016 р.
  • підключено Wi-Fi для КМЦ (2, 3 поверх) та філологічної бібліотеки (1 корпус) за рахунок благодійних коштів, залучених під час благодійного вечора 2016 р.

Результат 2016 року:

• Модернізовано мережне обладнання і підключено Wi-Fi у 4 корпусі та фойє культурно-мистецького центру за рахунок благодійних коштів, залучених у 2015 році (1,3 млн.грн.)
  • Відкрито комп`ютерний тренінговий центр для викладачів і співробітників НаУКМА. Центр устатковано компанією Brain Computers (200 тис. грн.). Підведено мережу до приміщення центру (48 тис. грн. з коштів залучених 2015 р.)
  • Компанія Luxoft передала Могилянці 200 моніторів, 36 материнських плат, 9 жорстких дисків (40 тис. грн.)

Результат 2015 року - з благодійних коштів, залучених у 2014 році - забезпечення безперебійного живлення мережі та перебудова оптоволоконного ядра мережі (завершено 2016 році).

Більше про перебіг проекту "Цифровий університет" можна дізнатися з презентації.

Dell Heritage Selfreliance

BrainComputerslogo2  MicroSoft  LuxoftLogo  CUPP s  KMFA