privat

Факультет правничих наук

Премії "Кращий викладач Факультету природничих наук" та "Кращий викладач кафедри англійської мови" від випускника ФЕН Тараса Лукачука

КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ «КРАЩИЙ ВИКЛАДАЧ ФАКУЛЬТЕТУ ПРИРОДНИЧИХ НАУК» ЗА ПІДСУМКАМИ 2018-2019 н.р.

За підтримки Тараса Лукачука, випускника НаУКМА (економіка, 1997)

Запрошуємо студентів, викладачів, співробітників висувати номінантів на цю відзнаку.

Участь у конкурсі також можлива шляхом самовисунення.

До участі в конкурсі допускаються як штатні викладачі, так і викладачі-сумісники, які викладають в поточному навчальному році.

Визначення переможця буде відбуватися за результатами оцінювання студентами (80%) та за результатами наукової та методичної роботи викладача (20%).

Переможця визначатиме конкурсна комісія  у середині липня 2019 року.

Номінувати претендента на премію "Кращий викладач Факультету природничих наук" .

Номінувати претендента на премію "Кращий викладач кафедри англійської мови" .

Крайній термін подання номінацій у осінньому триместрі - 23:59 10 грудня 2018 року.

Положення про премію та порядок призначення .

Умови конкурсу

Засновник премії