winter session

 

fall timetable

 studii

 

 

Другий семінар з актуальних питань права Європейського Союзу

11 квітня 2012 року у рамках програми ім. Жана Моне в НаУКМА відбувся Другий семінар з актуальних питань права Європейського Союзу.

 Програма та прес-реліз семінару.

Тема заходу: "Імплементація і застосування "секторального acquis" ЄС у правовій системі України: здобутки, проблеми і виклики". Під час семінару провідні українські та іноземні науковці і експерти з права ЄС обговорять здобутки і прогрес імплементації і застосування "секторального acquis" ЄС у правовій системі України на шляху до асоціації між Україною і ЄС.

Цільова аудиторія семінару: науковці, експерти з європейських студій, правники, викладачі і студенти соціальних дисциплін, вчені, журналісти, державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування, усі, хто цікавиться правовими аспектами відносин між ЄС і Україною, європейськими студіями.

Початок роботи семінару – 11 квітня о 9.00.

Місце проведення: вул. Іллінська, 9 (ауд. 425, 4-й поверх 4-го корпусу НаУКМА).

Інтерв’ю з керівником кафедри ім. Жана Моне Романом Арестовичем Петровим
Презентації:

 

21 квітня 2011 року у рамках програми ім. Жана Моне в НаУКМА відбувся Перший семінар з актуальних питань права Європейського Союзу.

Тема заходу: «Вплив Лісабонської угоди на відносини між ЄС та Україною». Під час семінару провідні українські та іноземні науковці і експерти з права ЄС обговорили вплив Лісабонської угоди на сучасні та майбутні відносини у різноманітних сферах співробітництва між ЄС та Україною."

Фоторепортаж з семінару

© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна