400years_small

Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА)
Вул. Г. Сковороди, 2
м. Київ, 04070
тел.: 425-60-59,
факс.: 463-67-83
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – (для абітурієнтів)

Схема університетського містечка

Віртуальний тур

View National University of Kyiv-Mohyla Academy in a larger map

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

Місія, візія і цінності

Основні стратегічні цілі

Стратегія розвитку

Річний звіт за 2016 рік

studii

ІV рівень акредитації.
Ліцензія МОНМСУ АЕ № 577478, видана 14 листопада 2014 року.
Сертифікат про акредитацію РД-IV № 1101766

У НаУКМА діють

42 спеціальності - в аспірантурі,

11 - в докторантурі,

21 бакалаврська освітня програма,

28 освітніх магістерських програм.

Публічний звіт.

НаУКМА у цифрах і фактах (станом на 12.11.2015)

6 факультетів

32 кафедри

21 бакалаврська освітня програма

28 маґістерських програм

42 аспірантські програми

11 докторантських програм

Докторська школа (PhD-програми)

35 наукових центрів та лабораторій

Києво-Могилянська Бізнес-Школа (kmbs)

Підготовче відділення

7 підбібліотек у науковій бібліотеці

26 студентських організацій

Станом на 01.01.2016 р. - 3360 студентів, 144 аспіранти.

Станом на грудень 2015 року -

загальна чисельність науково-педагогічних працівників:

84о співробітників на постійній основі, з них 362 науково-педагогічних працівники, 478 - ДП,

з яких 120 докторів наук (21,13%) і 294 кандидати наук (51, 76%),

227 сумісників, з них 206 науково-педагогічних працівники, 21 - ДП,

з яких докторів наук - 49 (13,54%) і кандидатів наук 209 (57,73 %).

НаУКМА має дев`ять навчальних корпусів, мережу підбібліотек,об'єднаних в наукову бібліотеку, інформаційно-комп'ютерний центр, видавничо-поліграфічний центр, культурно-мистецький центр.

При НаУКМА працюють видавництва Видавничий дім "Києво-Могилянська академія", та "Дух і Літера".

З 1992 року НаУКМА та його підрозділи підписали та реалізували понад 200 угод із зарубіжними університетами та інституціями.

2005 року НаУКМА підписав Велику Хартію університетів про визнання і підтримку основоположних принципів діяльності університетів: самостійності університету, нероздільності викладання й дослідницької роботи, свободи в дослідницькій і викладацькій діяльності.

НаУКМА брав активну участь у реалізації проекту університетської автономії.

Рейтинги

У рейтингу прозорості українських вишів за 2016 рік, результати якого оприлюднив Аналітичний центр CEDOS, Києво-Могилянська академія посідає перше місце. Протягом півроку фахівці CEDOS моніторили сайти 186 університетів, аби дізнатись, які університети є найбільш прозорими і відкритими та найбільше дбають про поінформованість своїх вступників, студентів та викладачів.

У рейтингу ВНЗ України «ТОП-200» 2015 року Києво-Могилянська академія посідає п`яте місце.

Рейтинг базується на таких критеріях:

• оцінка якості науково-педагогічного потенціалу,
  • оцінка якості навчання,
  • оцінка міжнародного визнання.

У рейтингу журналу «Гроші» в 2016 році, що укладається на основі результатів опитування провідних компаній-роботодавців щодо ВНЗ, навчання в яких має найбільшу практичну цінність і відповідає вимогам бізнесу, Києво-Могилянська академія посідає:

1 місце в країні серед ВНЗ з правничих спеціальностей,

2 місце серед ВНЗ з гуманітарних спеціальностей,

3 місце серед ВНЗ з економічних спеціальностей.

У рейтингу кращих ВНЗ України 2015 року від журналу "Фокус" Києво-Могилянська академія посідає шосте місце.

Основний критерій рейтингу - затребуваність випускників на ринку праці.

Керівники відділів людських ресурсів найбільших компаній оцінювали випускників за трьома критеріями: рівнем знань, вмінням застосовувати їх на практиці та готовністю навчатися в ході роботи.

У рейтингу Топ-10 ВНЗ України, який у 2013 році уклав журнал «Кореспондент» на основі оцінки кращих роботодавців, Києво-Могилянська академія посіла друге місце.

У рейтингу «Компас-2013» Києво-Могилянська академія посіла 4 місце.

Рейтинг укладається на основі опитування роботодавців та випускників вишів: випускники оцінюють якість отриманих знань, можливість їх практичного застосування та допомогу своїх вишів у працевлаштуванні; роботодавці ж оцінюють, наскільки університетська підготовка відповідає вимогам ринку праці.

Інноваційність

НаУКМА вперше в Україні запровадив:

• бакалаврські програми (1992)
  • вільну траєкторію навчання - формування студентом власного навчального плану (Liberal Arts Education - 1992)
  • 100-бальну кредитно-рейтингову систему оцінювання знань (1992)
  • триместрову систему організації навчального процесу (1992)
  • власний університетський диплом (1995)
  • можливість вступу на дві спеціальності (1995)
  • магістерські дворічні програми (1996)
  • докторські програми західного зразка (станом на 2009 р. це перші п'ять PhD-програм в рамках першої в Україні чотирирічної Докторської школи, без державного фінансування) - 2008
  • спеціальності та унікальні школи, у співпраці з провідними західними університетами: соціальна робота, екологія, охорона громадського здоров'я, бізнес-школа, школа журналістики
  • єдині в Україні Центр мембранних технологій, Лабораторія генетики та клітинної біології