Вибори президента НаУКМА - 11 листопада 2020

Хронологія подій

11 жовтня 2019 р. наказом Міністра освіти і науки України № 489-к було оголошено конкурс на зайняття посади ректора (президента) НаУКМА.

 

5 лютого та 12 лютого 2020 р.(у два тури) відбулось голосування за кандидатів на посаду президента (5 осіб у першому турі, 2 - у другому, див.протоколи Виборчої комісії). Проте жоден з кандидатів не набрав понад 50% голосів від загальної кількості виборців, що надало би право МОН призначити президента НаУКМА (відповідно до норм Закону України «Про вищу освіту»  та  Статуту НаУКМА). 

 

19 серпня 2020 рнаказом Т.в.о. Міністра освіти і науки України № 244-к оголошено конкурс на зайняття посади президента НаУКМА. 

 

Вибори призначено на 11 листопада 2020 р.
 
 
11 та 19 листопада 2020 р. ( у два тури) відбулось голосування за кандидатів на посаду президента (3 особи у першому турі, 2 - у другому, див.протоколи Виборчої комісії). Проте жоден з кандидатів не набрав понад 50% голосів від загальної кількості виборців, що надало би право МОН призначити президента НаУКМА (відповідно до норм Закону України «Про вищу освіту»  та  Статуту НаУКМА). 
 

Архів

19 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ з 9-00 до 15-00 в Культурно-мистецькому центрі НаУКМА відбудеться ІІ тур виборів президента НАУКМА.

 

Олександра Віталіївна Гуменна та Андрій Анатолійович Мелешевич – пройшли до другого туру.

 

ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРИЙТИ НА ВИБОРИ

19 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ

І ПРОГОЛОСУВАТИ

з 9-00 до 15-00 в КМЦ НаУКМА.

 

Просимо обов’язково мати з собою ПАСПОРТ, або інший документ, що посвідчує особу; МАСКУ та РУЧКУ.

 

Попередні зустрічі кандидатів з могилянцями в он-лайн форматі:

  • кожен з кандидатів мав он-лайн зустріч з виборцями, відеозаписи розміщено тут;
  • Сергієм Петуховим (викладач факультету правничих наук) була організована он-лайн дискусія кандидатів у президенти НаУКМА, запис якої можна знайти тут.
  • в рамках спільного проєкту «Та Могилянка», «Спудейський вісник» і «Радіо KVIT» підготовлені та оприлюднені інтерв’ю кандидатів у президенти:

 

Ці матеріали дозволять Вам дізнатися більше про те, яким бачать кандидати в президенти майбутнє університету.

 

Зробити свій вибір Ви зможете ТІЛЬКИ ОСОБИСТО ПРОГОЛОСУВАВШИ НА ВИБОРЧІЙ ДІЛЬНИЦІ В КМЦ НаУКМА. Процедура ТАЄМНОГО голосування визначена Законом про вищу освіту і є обов’язковою до виконання університетом.

 

Адміністрація НаУКМА спільно з Виборчою комісією забезпечать дотримання необхідних карантинних обмежень під час голосування.

 

ПРИХОДЬТЕ НА ВИБОРИ .

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР.

 

Оргкомітет

з проведення виборів президента.

 

19 серпня 2020 р. наказом Т.в.о.Міністра освіти і науки України № 244-к оголошено конкурс на зайняття посади президента НаУКМА.

 

Вибори призначено на 11 листопада 2020 р.
 

12-16 жовтня -  обрання представників студентства для участі на чергових виборах президента НаУКМА

 

Відповідно до п.п. 3.1 Положення «Про порядок обрання виборних представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах президента Національного університету «Києво-Могилянська академія», з 12 по 16 жовтня 2020 року в КМЦ НаУКМА відбуватиметься голосування щодо обрання представників студентства для участі на чергових виборах президента НаУКМА.

 

20-22 жовтня - обрання виборних представників з числа штатних працівників 
 
У відповідності до рішення Оргкомітету та Положення про вибори  збори структурних підрозділів та обрання виборних представників з числа штатних працівників пройдуть з 11-00 до 16-00 в КМЦ НаУКМА:  
  • 20 жовтня 2020 р. - підрозділи, підпорядковані віце-президенту з науково-педагогічної роботи; уповноважений по проведенню зборів – А.М. Глибовець, представниця Оргкомітету – С.О. Сироткіна; 
  • 21 жовтня 2020 р. – підрозділи, підпорядковані віце-президенту з економіки та фінансів; уповноважена по проведенню зборів, представниця Оргкомітету Л.І.Дяченко 
  • 22 жовтня 2020 р. - підрозділи, підпорядковані президенту та віце-президенту з наукової роботи та інформатизації; уповноважена по проведенню зборів, представниця Оргкомітету – Л.І.Кострова.

 

11 листопада - вибори президента НаУКМА 

Виборча дільниця буде розташована на третьому поверсі КМЦ НаУКМА (вул.Іллінська, 9). 

Час роботи виборчої дільниці - з 9-00  до 15-00. 

Прохання при собі мати документи, що підтверджують особу. 

 

Це - важливий та відповідальний етап в розвитку університету. Запрошуємо всіх виборців - всіх науково-педагогічних, наукових, педагогічних працівників, а також обраних представників від студентів та адміністративного персоналу прийти в цей день на виборчу дільницю. 

 

Дільниця буде забезпечена всіма необхідними санітарними засобами,з дотриманням протиепідеміологічних рекомендацій.

 

 

Протоколи засідань Організаційного комітету

 

Протоколи засідань Виборчої комісії

 

Контакти

голова Оргкомітету - Кострова Людмила Іванівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;
секретар Оргкомітету - Косенко Людмила Василівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;
голова Виборчої комісії - Ожоган Василій Михайлович Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;
секретар Виборчої комісії - Куценко Олена Іванівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . 

Графік зустрічей

Графік зустрічей кандидатів в президенти НаУКМА з колективом Могилянки.

 

vybory scheduel

 

Зустрічі кандидатів в президенти з колективом НаУКМА відбудуться в режимі он-лайн (MS Stream), питання відповіді через чат або надіслані завчасно.

 

 

Графік сформовано в результаті он-лайн жеребкування і затверджено на засіданні Оргкомітету з проведення виборів президента 30 жовтня 2020 р.

 

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна