20 січня 2022 року - вибори президента НаУКМА

Вибори президента відбудуться 20 січня 2022 р.

Виборча дільниця буде розташована на третьому поверсі культурно-мистуцького центру НаУКМА, за адресою: вул. Іллінська, 9.

Час роботи виборчої дільниці: з 9.00 до 15.00.

Результати голосування будуть розміщені на сайті та у соціальних мережах на офіційних сторінках НаУКМА того ж дня, 20 січня 2022 р.

Шановна Могилянська спільното!

Наглядова рада Університету занепокоєна перебігом виборчого процесу Президента НаУКМА. Поляризація, розбрат і непритаманна для Могилянської спільноти пасивність, наслідком яких є уже п’ята спроба обрати керівника, руйнують авторитет навчального закладу і загрожують його інституційній спроможності.

Закликаємо спільноту виборців прийти 20 січня на вибори президента НаУКМА і проголосувати. Хто б не переміг на цих виборах, попереду нелегка робота з пошуку діалогу між різними командами та відновлення престижу Могилянки.

Наглядова рада засуджує будь-які спроби знецінити Могилянку, дискредитувати кандидатів на посаду Президента і виборчий процес загалом. Закликаємо усіх, хто дотичний до виборів, дотримуватися закону і високих моральних стандартів НаУКМА.

Шануймо минуле Могилянки і гуртуймося задля її гідного майбутнього!

Протоколи засідань Організаційного комітету

Протоколи засідань Виборчої комісії