20 січня 2022 року - вибори президента НаУКМА

 

Вибори президента відбудуться 20 січня 2022 р.

 

Виборча дільниця буде розташована на третьому поверсі культурно-мистуцького центру НаУКМА, за адресою: вул. Іллінська, 9.

 

Час роботи виборчої дільниці: з 9.00 до 15.00.

 

Результати голосування будуть розміщені на сайті та у соціальних мережах на офіційних сторінках НаУКМА того ж дня, 20 січня 2022 р. 

 

Шановна Могилянська спільното!

Наглядова рада Університету занепокоєна перебігом виборчого процесу Президента НаУКМА. Поляризація, розбрат і непритаманна для Могилянської спільноти пасивність, наслідком яких є уже п’ята спроба обрати керівника, руйнують авторитет навчального закладу і загрожують його інституційній спроможності.

Закликаємо спільноту виборців прийти 20 січня на вибори президента НаУКМА і проголосувати. Хто б не переміг на цих виборах, попереду нелегка робота з пошуку діалогу між різними командами та відновлення престижу Могилянки.

Наглядова рада засуджує будь-які спроби знецінити Могилянку, дискредитувати кандидатів на посаду Президента і виборчий процес загалом. Закликаємо усіх, хто дотичний до виборів, дотримуватися закону і високих моральних стандартів НаУКМА.

Шануймо минуле Могилянки і гуртуймося задля її гідного майбутнього!

 

Документи

 

Протоколи засідань Організаційного комітету

 

Протоколи засідань Виборчої комісії

 

Контакти

голова Оргкомітету – Вакулюк Поліна Василівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

секретар Оргкомітету - Косенко Людмила Василівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна