studii

 

 

Мета проекту

 us

 

Про нас

Мета проекту

Школа Жана Моне

Новини

Проект спрямовано на розробку і викладання високоякісних курсів з права ЄС українською і англійською мовами для студентів бакалаврського і магістерського рівнів навчання, а також на проведення наукових і освітніх заходів на базі НаУКМА. Передбачається, що результатом проекту стане створення кафедри права ЄС на факультеті правничих наук НаУКМА.

 

Зокрема, проект передбачає викладання курсів «Право ЄС» для 5 р.н. та «Право зовнішних відносин ЄС» англійською мовою для 6 р.н., розробку і впровадження курсів «Права громадян інших країн в ЄС» та «Соціальне право ЄС» англійською мовою для 6 р.н., а також курсу «Основи права ЄС» для державних службовців.

 

До плану діяльності кафедри включено організацію і проведення наукових і науково-практичних семінарів та круглих столів, присвячених актуальним проблемам права Європейського Союзу, взаємовідносинам України та ЄС, питанням адаптації українського законодавства до законодавства ЄС тощо. Перший міжнародний науковий семінар у рамках проекту відбувся 21 квітня 2011 р. і був присвячений впливу Лісабонської угоди на відносини між ЄС та Україною. Другий семінар відбувся 11 квітня 2012 р. і мав за тему обговорення наслідків імплементації та застосування "секторального acquis" ЄС у правовій системі України.

 

23 квітня 2013 р. відбувся третій семінар, на якому були обговорені науково-практичні питання переносу спільних цінностей ЄС та застосування права ЄС у правових системах держав Східного Партнерства і Росії. Результатом семінару буде видання книги у міжнародному видавництві Routledge Press.

Фото>>>

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна