• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Співробітники

Цілі та принципи

Експертні висновки

Співробітники

content kozubra

Науковий керівник Центру:

Виконавчий директор Центру:

ВЕНГЕР Володимир Миколайович, кандидат юридичних наук

Наукові співробітники:

АЗАРОВ Денис Сергійович, кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету правничих наук НаУКМА.
СУЩЕНКО Володимир Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент, заслужений юрист України.
САВЕНКО Микола Дмитрович, кандидат юридичних наук, доцент, заслужений юрист України, суддя Конституційного Суду України у відставці.
ЦЕЛЬЄВ Олексій Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент.
ШЕВЧУК Станіслав Володимирович, доктор юридичних наук, доцент, член-коресподент Академії правових наук України.

Експерти:

ІЩЕНКО Юрій Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент.
КРАВЧЕНКО Наталія Григорівна, кандидат юридичних наук, доцент.
ЛОБАЧ Ольга Михайлівна, кандидат юридичних наук, доцент.
МАТВЄЄВА Юлія Іванівна, старший викладач.
ПЕТРОВ Роман Орестович, доктор юридичних наук, професор, доктор філософії (PhD ) в галузі права, керівник кафедри права ЄС імені Жана Моне.
ПОСПОЛІТАК Володимир Володимирович, кандидат юридичних наук, доцент.
ТКАЧЕНКО Валентина Миколаївна, старший викладач.

·                                 Науковий керівник Центру: КОЗЮБРА Микола Іванович, доктор юридичних наук, професор, член-коресподент Академії правових наук України, заслужений юрист України, суддя Конституційного Суду України у відставці.
Виконавчий директор Центру: СУЩЕНКО Володимир Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент, заслужений юрист України, адвокат.

Наукові співробітники:
ВЕНГЕР Володимир Миколайович, кандидат юридичних наук, старший викладач.
ЦЕЛЬЄВ Олексій Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент.

Експерти:
ІЩЕНКО Юрій Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент.
КРАВЧЕНКО Наталія Григорівна, кандидат юридичних наук, доцент.
ЛОБАЧ Ольга Михайлівна, кандидат юридичних наук, доцент.
МАТВЄЄВА Юлія Іванівна, старший викладач.
ПОСПОЛІТАК Володимир Володимирович, кандидат юридичних наук, доцент.
ТКАЧЕНКО Валентина Миколаївна, старший викладач.