• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Конференції

Конференції

16 березня 2012 року Центр кінематографічних студій НаУКМА спільно з Національною Спілкою кінематографістів України провів круглий стіл «Молоде кіно України» (Київ, Будинок кіно).

5 листопада 2012 року Центр кінематографічних студій НаУКМА спільно з кіноклубом НаУКМА провів семінар «Болгарське кіно» і перегляд фільму «Третя після сонця» режисера Георгія Стоянова (Болгарія, 1972, в головній ролі Іван Миколайчук). Місце події – Київ, Кіноклуб НаУКМА.

На українських і міжнародних конференціях, семінарах, круглих столах було виголошено такі доповіді співробітників Центру:

1. Брюховецька Л. І. Лекція «Гуманне кіно Леоніда Бикова» / Національна академія внутрішніх справ. Навчально-науковий інститут підготовки кадрів кримінальної міліції (Київ, 13 березня).
  2. Брюховецька Л. І. Лекція «Українські етнокультурні коди та символи у творчості Івана Миколайчука» / Національна академія внутрішніх справ. Навчально-науковий інститут підготовки кадрів кримінальної міліції (Київ, 5 квітня).
  3. Брюховецька Л. І. Доповідь «Українське кіно: сьогодення та перспективи» / Українознавчий клуб «Спадщина». НАНУ, Київський Будинок вчених (Київ, 19 березня 2012).
  4. Брюховецька Л. І. Доповідь «Акторські школи Макса Рейнхардта та Леся Курбаса і кіно» / Міжнародна науково-практична конференція «Митець – влада – публіка». Інститут проблем сучасного мистецтва АМУ (Київ, 23 лютого 2012).
  5. Брюховецька Л. І. Доповідь «Лесь Курбас і кіно. Йому доводилося не реформувати, а формувати» / Міжнародна наукова конференція «Лесь Курбас в контексті світової та вітчизняної культури» (Харків, 14–15 березня 2012).
  6. Брюховецька Л. І. Доповідь «Лесь Курбас: парадокси авангардиста» / Міжнародна наукова конференція «Магія культур» (Київ, Національний академічний театр ім. І. Франка, 7 жовтня 2012).
  7. Тетерюк М. П. Доповідь «Жіноче тіло як політичний інструмент: акції FEMEN в українських друкованих ЗМІ» / «Культурні трансформації в синхронії та діахронії: теорія і практика», Міжнародна конференція до 20-річчя кафедри культурології НаУКМА (Київ. 24–27 вересня, НаУКМА).
  8. Брюховецька Л. І. Доповідь «Українське кіно: ознаки невидимих змін» / Міжнародна наукова конференція «Współczesne przemiany na Ukrainie: kultura – język – literatura – religia» (11–12 жовтня 2012, Польська Академія Наук, Люблін, Польща).

20 вересня 2005 року Науково-дослідний центр кінематографічних студій зорганізував та провів першу в Україні наукову конференцію “Розвиток теорії кіномистецтва в Україні”.