• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Sigov

Керівник – Костянтин Борисович Сігов,

кандидат філософських наук, доцент

5 корпус, кімн. 209–211,

тел. (044) 425-60-20,

Центр європейських гуманітарних досліджень НаУКМА cтворено 1996 року на базі франко-української лабораторії гуманітарних студій (1992 р.) з метою поглиблення зв’язків між навчально-науковими інституціями Західної Європи та НаУКМА, поширення західноєвропейської гуманітарної думки в Україні та української гуманітарної думки в Західній Європі. Центр займається перекладом та публікацією статей, есе, досліджень та наукових праць з питань, що хвилюють сучасний світ.

Основні напрями діяльності Центру – опрацювання та реалізація наукових проектів, переклади класики європейської гуманітарної думки, проведення семінарів та міжнародних конференцій, видання часопису "Дух і Літера".

Центр європейських гуманітарних досліджень активно долучається до навчального процесу. Студенти беруть участь у перекладацькому семінарі під керівництвом досвідчених редакторів НаУКМА.

Співробітники Центру

На постійній основі:

● Cігов Костянтин Борисович, кандидат філософських наук, доцент – директор Центру

● Морозова Дар’я Сергіївна, кандидат культурології – науковий співробітник

● Желдак Світлана Олександрівна, магістр – науковий співробітник