Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

Виставка «Творчі могилянчики 2020» відбудеться онлайн

16 листопада 2020 року вже всьоме відкриється виставка, що проходить під патронатом Олексія Цебра, випускника НаУКМА 2000 р., засновника грантів «Мультиплікатор щастя» та «Мультиплікатор добра». До 12 листопада триватиме прийом робіт, які експонуватимуться на сторінці виставки у мережі Facebook.

З огляду на карантинні обмеження виставка цього року не зможе пройти у Музеї НаУКМА, як це було останні кілька років. Але оргкомітет прийняв рішення не переривати традицію і провести виставку онлайн. Запрошуємо могилянців, які мають дітей, онуків, сестер, братів (віком до 12 років), які малюють, вишивають, роблять ляльок, займаються декупажем, писанкарством, виробами з паперу, картону або інших матеріалів, подати фото таких робіт на онлайн-виставку.

Фото будуть представлені на сторінці Творчі могилянчики. Традиційно можна буде голосувати за роботи, що сподобались, замість бюлетенів цього року рахуватимемо, хто більше зібрав вподобайок під фотографіями. Автори рукотворів, що зберуть найбільше голосів отримають особливі відзнаки.

Для участі необхідно підготувати фото рукотвору(-ів) та заповнити анкету. https://forms.gle/YoFkanqNvzRm9P6K7

Чекаємо анкет та фотографій до 12 листопада.