Архів новин 2004 - 2012

«Толерантність! Стираємо межу…»

Дата публікації: 05.12.2008, 13:21

У Києво-Могилянській академії відбулася акція до Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми

1 грудня, у День солідарності з ВІЛ-позитивними людьми, у стінах Києво-Могилянської академії було проведено акції під загальною назвою «Толерантність! Стираємо межу…».

Студенти та гості НаУКМА в цей день мали можливість отримати символічні червоні стрічки толерантності, дізнатися більше про проблему ВІЛ/СНІДу від студентів-волонтерів та взяти участь в акції «Вислови толерантність фарбами на футболці».

Разом зі студентами своє розуміння толерантності зображали на футболках зірки: Марія Бурмака, Крихітка Цахес, Ігор Пелих, гурти Тік і СКАЙ. Учасники акції розмалювали 80 футболок. Вітаємо авторів найкращої! Це – студентки ФЕН-2: Оксана Томенко, Юлія Чіпенко, Людмила Товстік, Катерина Тищишина.

В рамках акції було зібрано 300 грн. на потреби ВІЛ-позитивного хлопчика, семирічного Сергійка. Найближчим часом йому буде придбано зимову куртку та інший одяг.

Протягом дня 76 студентів та співробітників НаУКМА пройшли експрес-тестування на ВІЛ та прослухали консультацію медичних працівників.

Фотографії - http://picasaweb.google.com.ua/sociumXXI/1December#