Архів новин 2004 - 2012

Уроки кооперації

Дата публікації: 19.12.2008, 08:57

Студенти НаУКМА представили свої дослідження в Університеті ім. Фрідріха Шіллера м. Йєна (Німеччина)

З вересня по грудень цього року у межах магістерської програми «Політологія»,  спеціалізації «Німецькі та Європейські студії», відбувався черговий семінар для студентів бакалаврату «Вступ до німецьких та Європейських студій». За традицією перша частина семінару проходила у Києво-Могилянській академії, а друга – у наших партнерів, в Університеті ім. Фрідріха Шіллера м. Йєна (ФРН).

Студенти Могилянки представили свої презентації у Йєні. Марія Семикоз виступила з темою «Criticism of (Neo) Realism in Relation to the EU», Богдан Кушплер – «Thomas Mann and his Term “European Germany”», Анна Басова – «German (European) Foreign Policy between Continuity and Change», Юліан Романишин – «The EU as a “Lack of Democracy”», Катерина Шкапяк – «Problems of the New World Order and New Challennges and Threats for the EU».

Окрім програми семінару студенти НаУКМА відвідали Ерфурт, столицю Тюрінгії, провели годину на пленарному засіданні Тюрингського парламенту, познайомилися з «політичним Берліном», мали екскурсію по Бундесрату.

Учасники семінару щиро вдячні Німецькій службі академічних обмінів (DAAD), за фінансування якої відбувається спільний проект двох університетів – Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Йєнського університету ім. Фрідріха Шіллера (ФРН).