Архів новин 2004 - 2012

Пам’яті Михайла Туган-Барановського

Дата публікації: 26.01.2009, 16:50

Кафедра економічної теорії НаУКМА провела науковий семінар на тему «Теорія економічних криз як арсенал ідей для подолання сучасної фінансово-економічної кризи»

21-го січня 2009 року виповнилося 144 роки з дня народження та 90 років з дня смерті всесвітньо відомого українського вченого-економіста Михайла Івановича Туган-Барановського - класика економічної теорії, автора першої наукової теорії економічних криз, першого міністра фінансів Української народної республіки, першого організатора української економічної науки.

На вшанування цих дат кафедра економічної теорії НаУКМА 22 січня 2009 р. провела науковий семінар високого рівня на тему: «Теорія економічних криз як арсенал ідей для подолання сучасної фінансово-економічної кризи». У семінарі, окрім викладачів кафедри, взяли участь авторитетні вчені з Національної академії наук України, провідних київських ВНЗ, Клубу аналітиків Інституту еволюційної економіки тощо.

Відбулася цікава дискусія провідних українських наукових експертів щодо теоретичної парадигми, яка може бути найбільш ефективною для формування сучасної антикризової політики. З доповідями виступили: Ю.М.Бажал, О.В.Бандура, І.В.Бураковський, М.К.Галабурда, В.М.Горбачук, В.П.Кузьменко, І.Й.Малий, М.В.Михалевич, В.Р.Сіденко.