Архів новин 2004 - 2012

Міжнародний навчальний тур до Малайзії та Китаю від kmbs

Дата публікації: 20.05.2009, 20:25

З 3 по 15 травня 40 учасників Executive MBA kmbs взяли участь у міжнародному навчальному турі до Малайзії та Китаю, що є обовязковою частиною програми MBA kmbs.

Під час туру учасники навчалися у UCSI Blue Ocean Strategy Regional Centre (Куала-Лумпур, Малайзія) та China Europe International Business School (Шанхай, Китай). Також серед подій туру відбулися зустрічі з бізнес-спільнотою та підприємцями, відвідування компаній та виробництв в Малайзії та Китаї, а також культурно-розважальні події, що дозволили краще побачити та відчути унікальність китайського та малайзійського регіону.

Більше інформації та детальний репортаж читайте на саті kmbs.