Архів новин 2004 - 2012

Ґрант Андрія Сивоконя

Дата публікації: 26.09.2009, 23:05

Оголошується конкурс «За кращий проект в НаУКМА, із залучення коштів на розвиток Університету»

Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Андрій Сивоконь, випускник НаУКМА 1996 року

ОГОЛОШУЮТЬ КОНКУРС
НА ҐРАНТ АНДРІЯ СИВОКОНЯ
«ЗА КРАЩИЙ ПРОЕКТ в НаУКМА,
із залучення коштів на розвиток Університету»
(за проект, що вже отримав фінансування від третьої сторони)

Мета:
Активізація та стимулювання успішної ґрантової діяльності викладачів та студентів, структурних підрозділів Національного університету «Києво-Могилянська академія» із залучення коштів на розвиток університету.

Організаційні умови проведення конкурсу:
1. Подача аплікаційної форми конкурсній комісії – до 9 жовтня 2009 р.
2. Презентація свого проекту на відкритому засіданні Конкурсної комісії – 13-14 жовтня 2009 р.
3. Оголошення та відзнака лауреата – День Академії-2009.
До розгляду на конкурсі допускаються повністю та правильно заповнені аплікаційні форми з повним комплектом супроводжувальних документів.
Розмір винагороди – 10 000 грн.

Критерії для проектів:
1. Проект вже має виграти ґрант від третьої сторони на реалізацію або отримати схвальну підтверджену резолюцію про фінансування у період з 1 жовтня 2008 року по 1 жовтня 2009 року.
2. Актуальність і важливість у реалізації місії та стратегічних завдань розвитку НаУКМА або його окремого підрозділу.
3. Одним із результатів від реалізації має бути популяризація та поширення знань про діяльність НаУКМА серед світової громадськості.

Перевага надаватиметься проектам:
1) у реалізації яких передбачається участь студентів НаУКМА;
2) результатом від реалізації яких є створення нових навчальних, наукових або суспільно вагомих програм;
3) результатом від реалізації яких є розвиток матеріально-технічної бази НаУКМА;
4) результатом від реалізації яких є найбільший ефект у популяризації НаУКМА серед світової громадськості.

Аплікаційні форми подавати:
Помічнику президента НаУКМА з питань управління інституційними проектами
п. Галині Вдовиченко (5-й корпус, к. 304, тел. 463-6781, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).