Архів новин 2004 - 2012

Щиро вітаємо наших студентів із новими перемогами!

Дата публікації: 26.10.2009, 15:05

Могилянці здобули 5 з 6 призових місць на 14-му конкурсі студентських наукових робіт Товариства української мови «Мова – душа народу»

Товариство української мови Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголосило переможців 2009 року в 14-му конкурсі студентських наукових робіт, проведеному спільно з Міжнародним благодійним фондом «Смолоскип» на тему «Мова – душа народу».

Перше місце виборола:

Ганна Шевчук, студентка 4 курсу факультету гуманітарних наук НаУКМА, спеціальність – українська мова та література. Тема: «Мовна політика після Помаранчевої революції».

Другі місця здобули:

Олена Самсонова, студентка 2 курсу факультету гуманітарних наук НаУКМА, спеціальність – українська мова та література. Тема: «Термінологічні проблеми перекладу міжнародно-правових актів (на прикладі Європейської хартії регіональних або меншинних мов)».

Інна Сорока, студентка 4 курсу факультету гуманітарних наук НаУКМА, спеціальність – українська мова та література. Тема: «Іншомовні слова в «Історії України-Руси» М. Грушевського».

Треті місця присуджено:

Ользі Зайцевій, студентці 4 курсу факультету гуманітарних наук НаУКМА, спеціальність – філологія. Тема: «Ремарки «застаріле» та «рідковживане» у словниках української мови другої половини ХХ ст. – поч. ХХІ ст.»

Тетяні Пронь, студентці 4 курсу факультету гуманітарних наук НаУКМА, спеціальність – українська мова та література. Тема: «Синонімічні ряди в лексикографічних джерелах (на матеріалі «Російсько-українського словника» за редакцією А. Кримського».

Дарині Ліньковій, студентці 5 курсу Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тема: «Недопереклад».

Щиро вітаємо наших студентів із перемогою
і бажаємо подальших творчих успіхів та натхнення!