Архів новин 2004 - 2012

БОНЕТ потрапив у Bigmir’івську десятку

Дата публікації: 13.07.2005, 17:50

Могилянський портал “Бонет” потрапив у десятку найбільш відвідуваних сайтів порталу Bigmir.net в категорії “Освіта”. За останній місяць відвідуваність сайту склала 12 тисяч 488 хостів, внаслідок чого сайт опинився на 10-й позиції рейтингу. Якщо ж рахувати хіти, то “Бонет” – абсолютний чемпіон! Він майже вдвічі відривається за цим показником від лідера рейтингу за хостами сайту “Чемодан” – 210 тисяч хітів проти 124.

При цьому “Бонет” продовжує нарощувати позиції. Так, за останній тиждень він просунувся у рейтингу на 4 позиції, обігнавши більшість офіційних сайтів університетів, а також сайти безкоштовних рефератів, які традиційно є найбільш відвідуваними. За 7 днів липня на сайт зайшло понад півтори тисячі людей. При цьому “Бонет” продовжує тримати першість за хітами – понад 42 тисячі проти 26 тисяч лідера рейтингу.

Стас Шумлянський