Архів новин 2004 - 2012

Довірча рада НаУКМА

Дата публікації: 15.04.2010, 22:26

відбулось установче засідання Довірчої ради нового скликання

13 квітня відбулось установче засідання Довірчої ради нового скликання.
Довірча Рада НаУКМА — громадський дорадчий орган, покликаний сприяти успішній діяльності та розвитку Національного університету «Києво-Могилянська академія» як провідного українського університету світового рівня.
Довірча рада формується на засадах індивідуального членства. До участі в її роботі запрошені особи, які мають визнання і авторитет у професійних колах, люди з активною громадською позицією, які своє майбутнє нерозривно пов’язують з Україною і дбають про її економічний розвиток і престиж у світі. Поряд з відомими в державі особистостями, до ради увійшли четверо випускників Могилянки.

В'ячеслав Брюховецький — почесний президент НаУКМА (згідно з Положенням про Довірчу раду НаУКМА)
Андрій Васильковський — генеральний директор Експериментальної виробничо-будівельної фірми «ПСП»
Сергій Квіт — президент НаУКМА (згідно з Положенням про Довірчу раду НаУКМА)
Василь Кисіль — старший партнер юридичної фірми «Василь Кисіль і Партнери»
Євген Козицький — голова правління ЗАТ «Енран»
Володимир Лавренчук — голова правління Райффайзен БАНК АВАЛЬ
Оксана Маркарова — президент ЗАТ «ITT-invest», випускниця 1999 р. (екологія)
Ярослав Микитин — генеральний директор Каховського заводу електрозварювального устаткування
Володимир Мостовий — головний редактор газети «Дзеркало тижня»
Олексій Павленко — керуючий партнер інвестиційної компанії Pharus, випускник 1998 р. (економічна теорія)
Василь Поліщук — генеральний директор СП «Інфоком»
Наталя Попович — президент PRP Group в Україні, Росії, Азердбайджані та інших країнах СНД, випускниця 2001 р. (політологія)
Алла Савченко — президент компанії BDO в Україні
Дмитро Тарабакін — директор інвестиційної компанії «Dragon Capital», випускник 1998 р. (економічна теорія)

На зібранні перед присутніми зі словом «НаУКМА: Cьогодення. Перспективи.» виступив президент університету Сергій Квіт. Відбулося зацікавлене, конструктивне, критичне обговорення напрямів розвитку університету, попереднє окреслення першочергових завдань Довірчої ради та індивідуальних напрямів співпраці.
Головою ради на наступних два роки обраний В'ячеслав Брюховецький — почесний президент НаУКМА.