Архів новин 2004 - 2012

Перемоги студентів НаУКМА

Дата публікації: 08.06.2010, 18:00

Команда Могилянки показала високі результати на Всекраїнській студентській олімпіаді з хімії

Команда хіміків факультету природничих наук НаУКМА у складі Загородька Олександра (МП-1), Снісаренка Дмитра (БП-4), Храпача Гліба (БП-2) , Тимофієнка Михайла (БП-1), Заскальної Анастасії (БП-1), Перхуна Павла (БП-1), Загорія Юрія (БП-1) здобула третє місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з хімії за напрямком «Хімія».

Крім того, могилянців нагороджено персональними грамотами:
Загородька Олександра – за ІІІ місце у теоретичному турі («Хімія»);
Снісаренка Дмитра – за досконале виконання завдань експериментального туру («Хімія»);
Храпача Гліба – за досконале виконання завдань експериментального туру («Неорганічна хімія»);
Заскальну Анастасію – за досконале виконання завдань експериментального туру («Загальна хімія»);
Тимофієнка Михайла – за високі результати у розв’язанні завдань та відмінний рівень підготовки («Неорганічна хімія»).

Організатори олімпіади подякували кафедрі хімії НаУКМА за високий рівень підготовки учасників Всеукраїнській студентській олімпіаді з хімії 2010 року.

Вітаємо наших студентів та викладачів з високими результатами!
Особлива вдячність за підготовку переможців доцентам кафедри хімії Луції Казимирівні Забаві та Галині Геннадіївні Жалніній!
Бажаємо наснаги та нових звершень!