Архів новин 2004 - 2012

Зустріч із професором Яном Маліцьким

Дата публікації: 02.09.2010, 13:32

2 вересня о 16:30 польський історик Ян Маліцький прочитає лекцію «Традиції Східних студій у Польщі»

2 вересня о 16:30 в приміщенні Центру польських та європейських студій НаУКМА відбудеться зустріч польського історика і філолога Яна Маліцького із студентами та викладачами Могилянки.

Ян Маліцький — історик і класичний філолог, закінчив Варшавський університет. Дослідник Східної Європи, зокрема національних питань. Опозиційний діяч, співзасновник журналу „Obóz” (Табір), згодом (і дотепер) його головний редактор. Засновник і головний редактор наукового квартальника «Przegląd Wschodni». Засновник підпільного Інституту Східної Європи, який згодом перетворився у Студіум Східної Європи Варшавського університету - інституцію, у якій навчається найбільша кількість українських студентів у Варшавському університеті. Засновник і керівн ик Східної літньої школи (1992). Організатор багатьох наукових і публічних заходів пов’язаних із дослідженнями Східної Європи (зокрема, престижної нагороди журналу «Przegląd Wschodni», серед закордонних дослідників лавреатами були, зокрема, професор НаУКМА Наталя Яковенко та Почесний прочесор НаУКМА Ярослав Грицак).