Архів новин 2004 - 2012

Реформу вищої освіти «від Табачника» депутати не підтримали

Дата публікації: 17.02.2011, 11:45

Протести могилянців були почуті у Верховній Раді

Протести могилянців були почуті у Верховній Раді.

Комітет Верховної ради з питань освіти і науки після відкритого обговорення двох законопроектів про вищу освіту, зареєстрованих у Раді у 2010 році, не зміг обрати прийнятний варіант майбутнього закону. Як висновок - потрібно створити новий, який би врахував позитивні сторони двох проектів.

На розгляд комітету був представлений проект Закону «Про вищу освіту», розроблений Міністерством освіти, науки, молоді та спорту (МОНМС) № 7486-1, істотно розкритикований громадськістю, студентами та освітянами. Член комітету Верховної ради з питань освіти і науки Олесь Доній прокоментував ситуацію наступним чином: «Спробою класифікувати вузи за кількістю студентів Міносвіти намагається усунути неугодних! Києво-Могилянська академія з їх класифікації не може вважатися академією. Невже Могилянка дає погану освіту?».

Більше можна прочитати на сайтах ZIK та КОММЕНТАРИИ