Архів новин 2004 - 2012

У рамках Днів науки НаУКМА відбувся ХХІ семінар «Мембранні та сорбційні процеси і технології»

Дата публікації: 14.03.2011, 18:20

На ньому було представлено більш ніж 60 доповідей науковців провідних університетів країни, а також зарубіжних колег

Організатори семінару,присвяченого пам"яті М.Т. Брика - кафедра хімії, Центр мембранних досліджень і Лабораторія екотехнологій, зібрали 122 учасники.

На семінар представлені роботи НаУКМА, КНУ ім. Т Шевченка, НУХТ, ІСПЕ НАН України, ІЗНХ НАН України, ІХВС НАН України, ІБОНХ НАН України, ІФХ НАН України, ІХП НАН України, ЛНУ ім. І.Франка, ЖДУ ім. І.Франка, ІБКХ ім. Ф.Д.Овчаренко, НУ «Львівська політехніка», ЧДТУ, Політехнічного Університету Каталонії (Іспанія).

Із більш ніж 60 доповідей, 45 були панельними. 15 доповідей зроблено аспірантами (НаУКМА, КНУ ім. Т Шевченка, НУХТ, ІСПЕ НАН України, ІХВС НАН України, ІЗНХ НАН України, ІФХ НАН України, ІХП НАН України),а 18 – студентами НаУКМА.