Архів новин 2004 - 2012

23 березня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться Open MBA Day

Дата публікації: 16.03.2011, 14:43

Подія передбачає програму спілкування з лідерами програм kmbs, аби дізнатися, яка ж магістерська програма підходить для кожного особисто

23 березня о 18:30 Києво-Могилянська Бізнес Школа запрошує представників бізнесу на Open MBA Day, в ході якої буде розкрито можливості:

• Executive MBA – для досвідчених керівників [старт – 7 квітня]

• Master of Arts in Management and Leadership – для професійних менеджерів [старт – 7 квітня]

• Presidents’ МВА – для власників бізнесу [старт – 15 жовтня]

• Master of Banking and Finance – для практикуючих фінансистів [старт – 19 жовтня]

• Побудова системного бізнесу – для тих, хто прагне якісно змінити свій бізнес [старт – у вересні].

Формат зустрічі дозволить вільно поспілкуватись з лідерами програм щодо особливостей, спеціалізації та переваг програм, які пропонує Києво-Могилянська Бізнес Школа.

Подія передбачає невимушене спілкування у дружньому, інтерактивному форматі, активне спілкування з учасниками, отримання зворотнього зв’язку.

Розкажіть про свої очікування від події, поставте свої запитання та дізнайтеся, яка магістерська програма підходить саме Вам!

Місце проведення події:

kmbs [вул. Волоська, 8/5, 4 поверх].

Реєстрація є обов’язковою. Для реєстрації необхідно вказати своє прізвище, ім’я, компанію, посаду та програму, що Вас зацікавила.

Будь ласка, зареєструйтеся у Родіона Мірошника: [044] 490 6635, [097] 748 6125, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Будемо раді зустрічі з Вами!