Архів новин 2004 - 2012

НаУКМА запрошує до участі у Міжнародному науковому Симпозіумі

Дата публікації: 30.03.2011, 10:37

Травнева подія буде присвячена 110-річчю Лауреата Нобелівської премії з економіки Саймона Кузнеця, уродженця України

Міжнародний інститут П. Сорокіна – М. Кондратьєва,Національний університет "Києво-Могилянська академія", Міжнародний інститут розвитку та самоорганізації Саймона Кузнеця за підтримки відомих учених з України, Росії, США, Франції, Великобританії, Австрії, Італії, Португалії, Румунії, Австралії та Японії організують Міжнародний науковий Симпозіум, присвячений 110-ти річчю з дня народження Лауреата Нобелівської премії з економіки (1971 р.) Саймона Кузнеця (США), шкільні та студентські роки якого пройшли в Україні (м. Рівне та м. Харків – реальна гімназія, Харківський університет), на тему:

«Наукова спадщина Саймона Кузнеця і перспективи розвитку глобальної та національних економік у ХХІ сторіччі»,

який відбудеться у Національному університеті «Києво-Могилянська академія»25-27 травня 2011 року.

У рамках Симпозіуму відбудеться XXVIII Міждисциплінарна дискусія «Цикли С. Кузнеця, М. Кондратьєва та М.Туган-Барановського: закономірності, тенденції та перспективи економічної динаміки».

Робочі мови Симпозіуму: англійська, українська, російська.

Програма Симпозіуму передбачає пленарні та секційні засідання, круглий стіл та публікацію матеріалів – представлених доповідей в електронній збірці (мовою оригіналу), відповідних наукових статей учасників у видавництвах: «Springer» (англійською), «L’Harmattan» (французькою), «Экономика» (російською). Публікація у міжнародних виданнях здійснюється за відповідними стандартами («сліпе» рецензування і конкурсний відбір).

Детальна інформація на сайті Симпозіуму , а також у файлі, прикріпленому нижче

Запрошуємо стати учасниками Симпозіуму!