Архів новин 2004 - 2012

За рейтингом КЕІ Могилянка посідає шосте місце серед економічних факультетів вишів країни

Дата публікації: 08.06.2011, 21:26

Методика рейтингу Київського економічного інституту базується на показниках студентських перемог на олімпіадах

Рейтинг враховує результати трьох всеукраїнських змагань: Олімпиаиы Київської школи економіки, Конкурсу Стипендіальної програми "Завтра.UA" по экономіці та основам предприємництва, Всеукраїнського студенського чемпионату по вирішенню бізнес-кейсів Casechamp.

В основу дослідження лягли результати участі студентів різних вузів у трьох авторитетних конкурсах по экономіці та менеджменту. У такий спосіб успішність участі студентів у змаганнях являєтся показником ефективності програми по экономіці їх університету.

Більше про рейтинг можна взнати тут.