Архів новин 2004 - 2012

Сьогодні відбудеться VII Благодійний вечір випускників НаУКМА

Дата публікації: 18.06.2011, 09:19

Його програма буде насиченою спілкуванням і творчою

18 червня 2011 року, субота, 16:30 НаУКМА, вул. Г. Сковороди, 2 Староакадемічний корпус, Конґреґаційна зала

Програма вечора:

16:00-16:30 – реєстрація

16:30-17:20 – офіційна частина: Інформація про Академію: проблеми, здобутки, перспективи. Про нові підходи у роботі з випускниками. Презентація актуальних проектів, які пропонує університет для фінансової підтримки з боку випускників.

17:30-20:30 – неформальне спілкування з колегами-випускниками, викладачами та працівниками Академії, фуршет.

Під час вечора учасники матимуть можливість (за бажанням):

• відвідати екскурсію Староакадемічним корпусом (проект РЕСТАВРАЦІЯ);

•зробити благодійний внесок на підтримку обраного проекту;

• зробити заявку (підтвердження) про підтримку проекту.

• взяти участь у майстер-класах для дітей та дорослих:

- «Каліграфія просто неба» — майстер-клас краснопису від Фестивалю каліграфії й типографії «Рутенія». Захід проводить засновник фестивалю — художник Юрій Антонов. Допомагатимуть йому знавці письма і літер Юлія Марчевська, Ольга Газе, Евген Спіжовий та Микола Ковальчук (випускник Академії – 2008, МП «Філологія»).

- Майстер-клас з декупажу: Втілення фантазій у декорі побуту. Майстер – Наталія Єрмакова, студентка Академії, ФГН-2, філософія.

- «Яскрава еко-торбинка / футболка своїми руками» - майстер-клас від ЕкоКлубу «Зелена Хвиля». Майстер – Інна Дацюк, студентка Академії, ФПрН МП «Екологія та охорона навколишнього середовища».

- «Інтерактивна ігротека» від «Точки збирання» - проекту випускника Академії Сергія Таргоні.