Архів новин 2004 - 2012

Візит Президента Міжнародної соціологічної асоціації, професора Майкла Буравого (США, Берклі)

Дата публікації: 18.09.2011, 22:10

Соціальні зміни, розвиток університету як академічного простору та перспективи соціологічних досліджень праці в контексті «public sociology» – ключові питання до дискусії, які будуть викладені професором Майклом Буравим у двох відкритих публічних лекціях

Протягом 19 – 23 вересня кафедра соціології НаУКМА приймає в Україні з консультативним візитом  Президента Міжнародної соціологічної асоціації, екс-Президента Американської соціологічної асоціації, професора Майкла Буравого (університет Берклі, Каліфорнія, США), міжнародного консультанта кафедри соціології НаУКМА з розвитку за програмою AFP.

19 вересня 2011 р.  відбудеться перша публічна лекція Майкла Буравого «Social research of labor after the break-up of the Soviet Union», котра дозволить почати дискусію про перспективи соціологічних досліджень праці в контексті «public sociology», що передбачає взаємодію дослідників із досліджуваними, котрі стають суб'єктами і співавторами, і коли підсумком дослідження стає вимога соціальних змін.

Лекція організована кафедрою соціології НаУКМА, за участі Науково-дослідного центру візуальної культури НаУКМА (в рамках конференції «After labor: labor protests in Eastern Europe after the break-up of the Soviet Union»), Центру дослідження суспільства, Архіву і дослідницького проекту «Праця і робітничий рух в Україні».

До участі запрошуються усі бажаючі.
Час: 19-00. Місце: НаУКМА, вул. Сковороди, 2, перший поверх Староакадемічного корпусу.

22 вересня відбудеться друга відкрита публічна лекція проф. Майкла Буравого «University in crisis», організована у співпраці з КАФЕДРОЮ СОЦІОЛОГІЇ  НаУКМА факультетом соціології КНУ ім. Тараса Шевченка
Час: 18:00. Місце: ауд. 41 корпусу мех.мат.факультету КНУ ім. Т. Шевченка по вул.Ак. Глушкова 4е