Архів новин 2004 - 2012

Мистецький Проект «АРТ-ТРЕНІНҐ: УРБАНІСТИЧНІ ІГРИ»

Дата публікації: 19.09.2011, 12:27

Медіа Арт Лаб Київ представляє

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «АРТ-ТРЕНІНҐ: УРБАНІСТИЧНІ ІГРИ»

8-11 вересня, міський простір: Вроцлав (в рамках Європейського Культурного Конгресу)
20-23 вересня, міський простір: Київ

Мистецький проект «Арт-тренінґ: урбаністичні ігри» – міжнародний польсько-український пілотний проект. Його мета – мистецьке дослідження міського простору як гуманітарного середовища, де перетинаються життя, думки, бажання, мрії людей. Художники-автори проекту запрошують мешканців сучасного міста до участі в іграх, що будуть проходити на Пейзажній алеї, Андріївському узвозі та клубі «Хліб». Правила ігор закодовані в мистецьких плакатах, поштових листівках, перформансах (див. розклад подій далі). Плакати та листівки – інструкції до ігор – будуть розповсюджуватись у студентських кампусах, парках, метро, галереях, мистецьких центрах, навчальних закладах.

Перша частина проекту відбулася 8-11 вересня 2011 у Вроцлаві в рамках Європейського Культурного Конгресу в програмі «Вплив мистецтва на зміни в суспільстві», де були представлені роботи молодих ураїнських митців Жанни Кадирової та Микити Кадана. Відео та фотодокументацію української інтервенції у польський простір буде продемонстровано 23 вересня 2011 під час прес-конференції у Центрі візуальної культури НаУКМА.

ПРОГРАМА ПОДІЙ У КИЄВІ

20 вересня, вівторок

20.00-23.00 Клуб «Хліб», вул. Фрунзе, 12

Дзеркальна вечірка: презентація-перформанс Романа Дзядкевича

Перформанс зосереджується на темі дзеркала та віддзеркалення. Митець пропонує гру, в якій усе відбувається у дзеркальному відображенні. Цитати Аліси, Білосніжки, дзеркальне меню та інверсійний ді-джеїнґ відтворять атмосферу «задзеркалля», перебування на зворотньому боці дзеркала. Вхід вільний.

22 вересня, четвер

13.00-15.00  Андріївський узвіз, 20б (біля сходів)

16.00-18.00  Пейзажна алея (біля Парку сучасної скульптури)

Вуличний перфоманс-гра Юліти Вуйчик «Мурахополія»

гра пропонує потрапити на стадіон або оновити ваш соціальний статус; вона показує, як важко вижити (економічно) і скільки зусиль ви повинні докласти, щоб врешті-решт отримати приз.

23 вересня, п’ятниця

16.30-19.00  Науково-дослідний центр візуальної культури НаУКМА, вул. Сковороди, 2 (Староакадемічний корпус, 1-й поверх)

Прес-конференція учасників, кураторів і партнерів проекту, презентації проектів, artists talks. Після прес-конференції – показ анімаційного проекту «Capitan Europa» польської арт-групи Two?ywo

Організатори проекту: Фундація “SPLOT” (Польща), Медіа Арт Лаб-Київ (ГО «Альтернативні Візуальні Студії», Україна), фундація «Мистецтво для Мистецтва» (Польща)

Партнери проекту: Польський Інститут у Києві, Науково-дослідний центр візуальної культури НаУКМА, Фундація Центр Сучасного Мистецтва, Національний Технічний Університет України «КПІ», Київський Національний Університет ім. Т.Г.Шевченка, Культурний Проект, Клуб «Хліб»

Медіа підтримка: Art Ukraine, журнал "Українська культура" видавництва Міністерства культури і туризму України, Он лайн журнал про сучасне мистецтво KORYDOR

Підтримано: Міністерством Культури та Національної Спадщини Польщі

Куратори проекту: Беата Северин, Людмила Моцюк, Наталія Манжалій, Малґожата Сваричевська

Особлива подяка в реалізації проекту: Олександрі Кравченко, Олесі Островській-Лютій, Тетяні Олійник, Катерині Стукаловій, Василю Черепанину

По додаткову інформацію звертайтесь до Медіа Арт Лаб Київ:
тел.: (044) 332-0111, (067) 272-0158, 097-5623261, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.