Архів новин 2004 - 2012

Урочисте зібрання з нагоди 390-річчя Києво-Могилянської академії

Дата публікації: 17.10.2005, 18:39

Урочисте зібрання з нагоди 390-річчя Києво-Могилянської академії

Урочисте зібрання з нагоди 390-річчя Києво-Могилянської академії розпочалося ораторією В. Степурка “Києво-Могилянська академія” у виконанні народного колективу Хорова капела “Почайна” (художній керівник О. Жигун).

Серед почесних гостей, які виступили із привітанням до професорів і студентів Академії, були голова Наглядової Ради Благодійного фонду “Україна 3000” Катерина Ющенко та мер міста Чікаго Річард Майкл Дейлі (США).

З привітальною промовою виступив також заступник голови виконавчого органу Київської міської ради Валерій Кир’ян.

Під час церемонії урочистого зібрання співробітників Академії нагороджено почесними відзнаками Президента НаУКМА “Медалями Святого Петра Могили”.

Оголошено переможців конкурсу на ґрант випускника НаУКМА 1996 р. Андрія Сивоконя “За найкращий проект в НаУКМА із залучення коштів на розвиток Університету” - Миколу Глибовця, декана ФІн, та Володимира Єрмоленка, координатора "Лабораторії наукового перекладу”.

Були вручені вісім ґрантів маґістрам НаУКМА другого року навчання, лауреатам спільного проекту Фонду братів Кличків, торгової марки “Чернігівське” та НаУКМА - “Обирай серцем”.

На вшанування пам’яті всіх тих, кому ми завдячуємо створенням та розвитком Академії, учасники зібрання запалили свічки, адже палаючий вогонь є символом вічної пам’яті та єднання всіх поколінь Могилянців.