Архів новин 2004 - 2012

У Києво-Могилянському Театральному центрі виставу покажуть харків`яни

Дата публікації: 13.12.2011, 13:57

Харківський державний академічний драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка зіграє «Маленькі подружні злочини»

У Києво-Могилянському Театральному центрі "ПАСІКА" відбудеться вистава Харківського державного академічного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка

"Маленькі подружні злочини" за п"єсою Е.-Е.Шмітта.

Переклад з французької Неди Нежданої.Режисер - Сергій Бережко. Художнє оформлення та костюми - заслужений діяч мистецтв України Т. Медвідь.

У ролях: Жіль - Сергій Бережко, Ліза - Тетяна Грінік.

За плечима Жіля та Лізи – і радість і біль від подружнього життя. Часом їм здається, що слід було б розірвати невдалий шлюб, та кожен з них не наважується першим поставити крапку в цій грі. Майже детективна історія стосунків між чоловіком і жінкою приводить до парадоксального фіналу.

Тривалість вистави - 2 години.

Початок 19 грудня 2011 року о 19.00

Адреса:вул. Іллінська, 9 (ст. метро "Контрактова площа"),Культурно-мистецький центр Києво-Могилянської академії, 2-й поверх,тел.: 425-2154