Архів новин 2004 - 2012

Підготовлений новий проект Закону України «Про вищу освіту»

Дата публікації: 17.02.2012, 10:06

Робоча група з розробки Проекту Закону України «Про вищу освіту» звершила свою роботу в Національному технічному університеті «Київськиий політехнічний інститут». Тепер широка громадськість може ознайомитися з текстом законопроекту та іншими супутніми документами. Від НаУКМА у робочій групі брали участь Михайло Винницький, Сергій Квіт, Андрій Мелешевич, Володимир Моренець, Інна Совсун. 21 лютого відбудеться презентація документу у Клубі КМУ за участю прем’єр-міністра України Миколи Азарова. На сьогоднішній день це найкраща з можливих реалістичних версій майбутнього Закону України «Про вищу освіту». Закликаємо широку громадськість до його широкого обговорення і підтримки.