Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 21.12.2004, 13:05

Нова сертифікатна програма “МІГС” Міждисциплінарні індивідуальні гуманітарні студії розпочинає набір з весняного триместру 2005 року.

Міждисциплінарні Індивідуальні Гуманітарні Студії (МІГС) – це сертифікатна програма, яка дозволяє кожному її учасникові індивідуальну форму навчання за його власним вибором та порадою академічного наставника. Окрім дисциплін, які вивчаються на вашому факультеті, Ви одержите можливість слухати курси в двох університетах, що входять до української мережі МІГС - Львівського національного та Українського Католицького у Львові. Одночасно Ви матимете змогу брати участь у навчальних сесіях польської мережі МІГС (Academia Artes Liberales), яка на сьогодні об‘єднує сім університетів з власним центром при Варшавському університеті, де проходять згадані сесії.

Після завершення навчання у МІГС‘і Ви, окрім державного диплому, отримаєте ще й сертифікат з переліком усіх додатково опрацьованих курсів.

ПОКАЖІТЬ, ЩО ВИ МОЖЕТЕ!

ДОВЕДІТЬ, ЩО ВИ МОЖЕТЕ!

Для вступу на МІГС Вам необхідно пройти співбесіду з комісією фахівців, попередньо подавши такі документи:

• спеціальну анкету,
  • мотиваційний лист,
  • академічну довідку про успішність.

Форму анкети можна отримати в деканаті Факультету гуманітарних наук (Корпус І, к. 205).

ПОСПІШАЙТЕ!  ДОКУМЕНТИ МАЮТЬ БУТИ ЗДАНІ ДО 15 СІЧНЯ 2005 РОКУ В ДЕКАНАТ ФГН Духоті Олені Володимирівні!

Консультації щодо заповнення анкет можна отримати від:

проф. Віталія Щербака (вівторок – 11.00-13.00) І кім.201

проф. Наталії Яковенко (четвер – 15.00-17.00) V кім.316