Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 21.12.2004, 13:25

Переможцями та призерами конкурсу Фонду Святого Андрія Первозванного на здобуття почесного звання “Студент Києва” стали 7 студентів НаУКМА. Диплом вищого ступеня отримала Замогильна Алла (ФЕН-1) у номінації “Фізична культура і спорт”, дипломом третього ступеня у номінації “Суспільні науки” нагороджена Коваль Надія (ФСНСТ-3), 5-е місце здобули Гордієнко Дмитро (ФГН-3) у номінації “Суспільні науки” і Ткач Надія (МП-2 “Філологія”) у номінації “Мистецтво і культура”. Також у номінації “Фізкультура і спорт” 2-е місце здобула Махінова Анжела Михайлівна (ФПвН-4), 3-е місце Толмачов Михайло Григорович (ФГН-4) та Фортонюк Оксана Володимирівна (ФСНСТ-1).