Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 14.01.2005, 14:53

(image) (image) Студентка магістерської програми “Журналістика” НаУКМА Марися Горобець здобула корону на світовому фіналі конкурсу “MISS TOURISM INTERNATIONAL – 2004”.

“Сприяти розвиткові світового туризму, культурному взаємообміну, добросусідським відносинам, миру і вшануванню визначних жінок сьогодення” — таке завдання масштабної та видовищної акції “Miss Tourism International”, найвідомішого та найповажнішого у системі “туристичних” конкурсів краси. Він єдиний щоразу проводить свій фінал у Новорічну ніч.

Чергове дійство відбувалося із 13 грудня 2004 року по 3 січня 2005-го. 33 чарівні учасниці з різних куточків планети виборювали титул “Miss Tourism International” у столиці Малайзії — місті Куала-Лумпур. Світовий фінал (31 грудня) із феєричним шоу пройшов у Малайзії вже 9-й рік поспіль. Незмінне місце його проведення — готельний комплекс “Sun Way Lagoon”, один з найкращих готелів Південно-Східної Азії.

Корону першої віце-міс і титул “MISS INTERCONTINENTAL INTERNATIONAL” привезла на батьківщину українка Марися Горобець. Найбільша малайзійська компанія мобільного зв’язку “Celcom” додатково відзначила українську учасницю званням “MISS PERSONALITY” (“Міс особистість”).

(image)(image)Марися працює кореспондентом журналів "Міжнародний туризм" і "Welcome to Ukraine". З осені 2004 року веде передачу “Теревені” на телеканалі “Інтер”. Як актриса спробувала себе в декількох художніх відеороботах. Тривають зйомки за її участю у фільмі “Между первой и второй – 2”. Марися Горобець здобула титул “Європейська модель 2003 року” на міжнародному конкурсі моделей «Wosmos – 2003» («Valentino Worldwide Model Search – 2003») у Перу. Фіналістка конкурсу “Miss Tourism World – 2003” у Венесуелі. Стала “Першою віце-міс-бікіні світу – 2004” та “Міс фотогенічність” на Мальті. Нова перемога Марисі на конкурсі “Miss Tourism International” у Малайзії ще раз засвідчила красу, вишуканість і розум українських жінок. І знову показала привабливе обличчя України!

Після переможного прибуття до Києва з далекої Малайзії, 14 січня 2005 року, перша віце-міс туризм світу Марися Горобець дала в УНІАН прес-конференцію. Організувала її Національна туристична організація України. У президії були голова Державної туристичної адміністрації України Валерій Цибух, президент національного комі­тету “Міс Україна” Сергій Матяш, провідний дизайнер України Тарас Краскін, головний редактор журналів “Міжнародний туризм” і “Welcome to Ukraine” Олександр Горобець.