Архів новин 2004 - 2012

Тетра Пак Україна – НаУКМА: філософія співпраці – довіра, відкритість, поступ

Дата публікації: 25.05.2006, 17:56

25 травня компанія Тетра Пак Україна оголосила впровадження Стипендійного фонду для викладачів кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА

Тетра Пак Україна продовжує традицію тісної співпраці з університетом. 25 травня відбулося оголошення Стипендійного фонду компанії Тетра Пак Україна для професорсько-викладацького складу кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА.

За вагомої підтримки компанії минуло року було реалізовано проект "Студентський Інтернет-центр" НаУКМА, також компанія долучилася до устаткування нового корпусу Бакалаврської бібліотеки університету.

Заснування Стипендійного фонду - це ще один вагомий прояв підтримки з боку компанії соціального розвитку. Таким чином компанія робить свій внесок у розвиток освіти, творення здорової ділової атмосфери в Україні.