Архів новин 2004 - 2012

Унікальна система набору студентів: чесність, прозорість, оперативність

Дата публікації: 10.07.2006, 18:56

9 липня 2006 р. в НаУКМА відбувся одноденний набір студентів (тестування, публічна перевірка та оголошення результатів тестування) на бакалаврські програми

9 липня 2006 року в НаУКМА відбувся одноденний набір студентів на 15 бакалаврських програм НаУКМА.

Письмовий тест для абітурієнтів тривав 3 години 30 хвилин і складався з  семи  модулів: українська мова; англійська мова; математика; правознавство; історія Києво-Могилянської академії; гуманітарні науки — на вибір: або література або історія; природничі науки  — на вибір: або біологія, або фізика  або хімія.

Публічна перевірка аркушів відповідей була найоперативнішою за всю історію Могилянки. Абітурієнти, їхні батьки, друзі, представники мас-медіа спостерігали процес перевірки та побачили результати тестування вже о 16 годині.

Тестову систему набору студентів Києво-Могилянська академія сповідує 15-й рік, із перших днів відродження закладу. Одноденний вступ на бакалаврат (тестування + перевірка + оголошення результатів тестування) НаУКМА запропонував всім абітурієнтам ще у 2003 році. Перевірка робіт здійснюється комп’ютерною технікою.

Могилянська система вступного тестування повністю виключає хабарництво або суб’єктивну оцінку, дає можливість Академії вибирати серед сильних абітурієнтів найсильніших. Про це свідчать постійно високі конкурси. Цього року вони такі: фінанси — 16,5; правознавство — 16,1; економічна теорія — 13,9; культурологія — 12,0; українська мова та література — 11,9, соціологія — 11, 2, соціальна робота — 10,6; політологія — 9,7; філософія — 7, 1; історія — 6,5 осіб на місце. Спеціальності природничого факультету – 3,1—4.
Більше інформації про вступ можна переглянути у розділі “Абітурієнту” на сайті Академії