Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 04.04.2007, 18:55

Журнал “Деньги” опублікував рейтинг ВНЗ на основі результатів опитувань працедавців. НаУКМА займає 1-ше місце за підготовкою спеціалістів з гуманітарної та економічної галузей та 2-ге – з юридичної галузі

На вибір абітурієнтом ВНЗ впливають багато факторів, але найвагомішим є – авторитет навчального закладу в очах працедавців.

Аби з’ясувати випускники якого вищого учбового закладу користуються попитом, журнал “Деньги” провів опитування серед представників найбільших українських і транснаціональних компаній та сформував рейтинг ВНЗ.

За результатами опитування Національний університет “Києво-Могилянська академія” займає перше місце за підготовкою фахівців з гуманітарної та економічної галузей та друге місце – з юридичної галузі.