Архів новин 2004 - 2012

Національний університет «Києво-Могилянська академія» повідомляє

Дата публікації: 14.05.2007, 11:14

Національний університет «Києво-Могилянська академія» повідомляє про оголошений Міністерством освіти і науки України конкурс на заміщення посади президента Національного університету «Києво-Могилянська академія»,"Освіта України", 8.05.07

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

повідомляє про оголошений Міністерством освіти і науки України

конкурс на заміщення посади президента

Національного університету «Києво-Могилянська академія»

(газета "Освіта України", 8 травня 2007 року)

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання професора, науковий ступінь доктора або кандидата наук і стаж науково-педагогічної діяльності не менше ніж 10 років.

Термін подання заяв – місяць з дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копії документів про вищу освіту, наукові ступені і вчені звання, список друкованих праць і винаходів, завірених у встановленому порядку.

Документи надсилати на адресу: 01135, м. Київ-135, проспект Перемоги, 10, Міністерство освіти і науки України.

Телефони для довідок: 486-13-06, 486-74-92.

Вибори відбудуться 29 червня 2007 року на Академічній конференції НаУКМА.

Оголошення також надруковані 12 травня 2007 року у тижневику «Дзеркало тижня» та газеті «День».