Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 25.03.2005, 21:24

На факультеті економічних наук НаУКМА створено нову кафедру – управління та підприємництва. За словами завідувача кафедри Лілії Пан, створення нової кафедри на базі існуючих спеціальностей дозволить вдосконалювати діяльність факультету шляхом більш ширшого впровадження project-oriented learning (проектно-орієнтованого навчання). Значна увага кафедри буде приділятись науково-дослідній роботі, результати якої, завдяки проектно-орієнтованому підходу, будуть знаходити широке застосування на практиці, що дозволить студентам підвищувати якість знань та навичок. Викладачі кафедри забезпечать викладання таких курсів, як менеджмент, маркетинг, стратегічне управління, управління проектами, економічне оцінювання, логістика, управління персоналом, маркетингова товарна політика, маркетингові дослідження тощо.