• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Співробітники

Наукові дослідження

Співробітники

Новини ЦМЗПЛ

Мирослава АНТОНОВИЧ,
керівник Центру, доктор права, доцент,
керівник Сертифікатної програми «Міжнародний захист прав людини»
4 корпус, кімн. 325,

Володимир Василенко,

директор програми «Голодомор в Україні у світлі Закону «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні» і міжнародного права»
доктор юридичних наук, професор
4 корпус, кімн. 325,
 тел 425-6073

Зоряна ЧЕРНЕНКО,
директор программ «Етико-правові питання біоетики, фармацевтичного та медичного права», «Правові аспекти ґендерних прав та прав дітей»
доктор права, ст. викладач

Олексій КУРІННИЙ,
директор програми «Права націй, національних меншин та корінних народів за національним і міжнародним правом»
магістр права, ст. викладач