• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Наукові школи

Конференції

Дослідження та наукова діяльність

Конференції

Партнери

У серпні 2006 року Центр молекулярних і клітинних досліджень став співорганізатором Першої Міжнародної конференції-школи "Стовбурова клітина та перспективи її клінічного застосування" ("Stem cells and their potential for clinical application"), яка проводиться у рамках програми NATO ASI "Security through Science".

24 січня 2006 року в рамках ХІІ Щорічної наукової конференції НаУКМА "Україна: людина, суспільство, природа" відбулося засідання Круглого столу "Від експериментальної біології до регенераторної медицини", організованого Центром молекулярних і клітинних досліджень. На засіданні головувала Надія Білько.

Основним завданням засідання Круглого столу було окреслення та обговорення перспектив використання досягнень біологічної науки у клітинній терапії. Обговорено такі питання:

• фундаментальні та прикладні аспекти вивчення стовбурових клітин у культурі in vitro;
  • молекулярні основи самовідновлення стовбурових клітин;
  • мезенхімальна стовбурова клітина, її морфофункціональна характеристика і перспективи використання у трансплантології;
  • роль цитокінів у регуляції гемопоезу в культурі in vitro;
  • походження стовбурових клітин в онтогенезі;
  • характер клітинних взаємодій між гемопоетичними і стромальними клітинами і їх вплив на підтримку гемопоезу в культурі in vitro.

Інформацію про участь Центру в роботі Щорічної наукової конференції НаУКМА минулих років можна знайти за відповідним посиланням: 2005, 2004 (розділ "Програма").

Представники Центру також долучалися до роботи інших наукових конференцій:

• Міжнародний міждисциплінарний симпозіум "Від експериментильної біології до превентивної та інтегральної медицини". Судак, Крим, Україна, 24 вересня - 3 жовтня 2005 року.
  • "Стволовая клетка и цитокини". Новосибирск, РФ, 24-27 июля 2005 года.
  • "Modern Trends in Human Leukemia. XVI. Wilsede Meeting". June 18-22, 2005.