Науковий семінар «Експериментальні дослідження впливу кліматичних змін на степові екосистеми України»

07 лютого, з 15.00, ауд. 3-208

Центр досліджень екосистем, змін клімату та сталого розвитку запрошує студентів, аспірантів, викладачів кафедри екології, та всіх охочих взяти участь у науковому семінарі на тему «Експериментальні дослідження впливу кліматичних змін на степові екосистеми України».

Модератор: голова Центру досліджень змін клімату кандидат біологічних наук, доцент Ірина Георгіївна Вишенська.

Гості семінару:

Ярослав Дідух, член-кореспондент НАНУ, зав. відділу екології фітосистем та геоботаніки ін-ту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАНУ;

Михайло Ваколюк, співробітник наукового центру аерокосмічних досліджень Землі ІГН НАНУ;

Beata Klimek, Institute of Environmental Sciences, Jagiellonian University, Poland.

На семінарі буде представлено короткий огляд досліджень центру, а також наукові співробітники Центру будуть презентувати результати досліджень за 2012-2013 рік з обговоренням.

Центр досліджень екосистем створено у грудні 2008 року; мета його діяльності – проведення досліджень в галузі вивчення природних та штучних екосистем, фітоценології, екології рослин, ландшафтної екології та сталого розвитку.