Вітання від могилянської громади Роману Петрову

Щирі вітання керівнику кафедри імені Жана Моне, кандидату юридичних наук, доктору філософії (Велика Британія), доценту кафедри галузевих правових наук Роману Петрову у зв`язку з виходом книги "Legislative Approximation and Application of EU Law in the Eastern Neighbourhood of the European Union.Towards a Common Regulatory Space?" (Edited by Roman Petrov, Peter Van Elsuwege) - Routledge – 2014 – 268 pages - Series: Routledge Research in European Union Law.

В книзі досліджено застосування законодавства Європейського Союзу за його межами, зокрема, в країнах східного партнерства та Росії, описано засоби та інструменти добровільного застосування норм ЄС країнами третього світу і детально проаналізовано процес зближення законодавства між ЄС та східноєвропейськими сусідами.

Також у книзі оцінено ступінь успішного просування європейських норм за кордоном ЄС.