Актуальне інтерв`ю Сергія Квіта

Кореспондентка LB розпитувала про Майдан, МОН, вирішення нагальних проблем і Могилянку

Вікторія Ковальчук почала інтерв`ю з короткої характеристики:"Під час розмови Сергій Квіт постійно називає міністерство “університетом” та “академією”, проте каже, що бути міністром йому подобається. Ми з фотокореспондентом з цікавістю роздивлємось кабінет, куди нас так довго не пускав Дмитро Табачник, а до нього — його попередник Іван Вакарчук.

Квіт — свій, народний, міністр, з ним домовитися про інтерв`ю можна без проблем, оскільки після призначення він не змінив номер телефону і відповідає на смски від настирних журналістів. Говорячи про “народного”, я не іронізую. Сергій Квіт відповідає майданівським критеріям: раніше не був у владі, бізнесу не має, зате має чисту репутацію і брав активну участь в революції..."

Повністю розмову можна проситати за посиланням.