Оголошено другий етап збору коштів для допомоги студентам КМА з Донбасу

Фонд допомоги студентам НаУКМА з Донбасу оголошує про другий етап збору коштів для забезпечення виплати стипендій.

Протягом осені 2014 року, по мірі розростання територій, на яких триває збройний конфлікт, кількість стипендіатів Фонду зросла з 12 до 16 осіб.

Всі стипендіати походять з Луганської (семеро) та Донецької (дев'ятеро) областей, навчаються на різних факультетах і курсах:

• 03 студенти Факультету природничих наук – 1, 2 і, 3 курс;

• 09 студентів Факультету гуманітарних наук – по 2 студенти з 1, 2 курсів, 4 студенти з 3-го курсу та 1 студент з 4 курсу;

• 02 студенти Факультету інформатики – з 3-го курсу і з 1-го курсу магістерської програми;

• 02 студенти Факультету соціальних наук і соціальних технологій – 1 і 2 курс.

За період з вересня 2014 р. по січень 2015 р. на рахунок Фонду надійшла благодійна допомога загальною сумою 79,784.30 грн. Було виплачено стипендіатам 50 312,38 грн.

Залишок на рахунку Міжнародного благодійного фонду відродження КМА – 29 471,92 грн.

Для щомісячної допомоги стипендіатам протягом другої половини навчального року цієї суми недостатньо. За розрахунками станом на лютий 2015 року необхідно зібрати ще 50 тис. грн.

Оголошуємо другий етап збору коштів для допомоги студентам НаУКМА з Донбасу.

Будемо вдячні за допомогу у будь-якому розмірі. Охочі допомогти можуть направляти кошти на рахунок Міжнародного благодійного фонду відродження Києво-Могилянської академії:

1) внести кошти готівкою: передати офіс фонду за адресою вул. Г. Сковороди, 6, оф. 45; тел. (044) 238-27-62;

2) переказати за реквізитами:

Одержувач: Міжнародний Благодійний Фонд відродження Києво-Могилянської академії

Банк: АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» в м. Києві

Р/р: 26001032

МФО: 300658

Код ЄДРПОУ: 20072119

Призначення платежу: «Багодійний внесок на допомогу студентам з Донбасу». Без ПДВ.

З питаннями звертатися до координатора проекту – керівника відділу по роботі зі студентами п. Юрія Глигала, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нагадуємо:

усього в Могилянці навчаються близько 70-ти студентів з Донбасу. Фонд допомоги засновано у вересні 2014 року. Сім’ї студентів опинились у зоні збройного конфлікту, матеріальне становище родин значно погіршилося, близькі родичі деяких студентів вимушені були залишити місця проживання і стали вимушеними переселенцями. Допомога надається за першочерговими потребами, визначеними претендентами: оплата гуртожитку, щоденні гарячі обіди, ліки, забезпечення зимовим одягом тощо. Залишки від перерахунку на ці потреби перераховуються на банківські картки стипендіатів.

Фонд діє з ініціативи п. Сергія Петухова, викладача Факультету правничих наук НаУКМА, за сприяння та фінансової допомоги доброчинців – випускників та приятелів Могилянки.