Сергій Шкляр призначений заступником міністра юстиції

Викладача-сумісника кафедри галузевих правових наук КМА, партнера-засновника АО Arzinger Сергія Шкляра призначено заступником міністра юстиції з питань виконавчої служби.

Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 214-р оприлюднене на сайті уряду.

"Призначити Шкляра Сергія Володимировича заступником міністра юстиції України з питань виконавчої служби", - йдеться в документі.

В Arzinger вважають, що це призначення є черговим підтвердження високої якості експертизи команди компанії та рівня довіри до неї.

"Сергій Шкляр є одним з партнерів - засновників компанії Arzinger, і з 2002 року він докладав максимум знань і досвіду для розвитку і просування компанії. Впродовж 13-ти років під його керівництвом і кураторством росли ключові для Arzinger практики, такі як практика вирішення спорів, антимонопольного та конкурентного права, банкрутства, захисту в кримінальних справах у сфері підприємництва, арбітраж та інші. Основним його досягненням в компанії є успіх практики вирішення спорів, яка стала найбільшою в компанії", - йдеться у повідомленні.