Викладач НаУКМА Володимир Сущенко став представником від Верховної Ради

Верховна Рада України делегувала свого представника до конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції.

Ним став викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат юридичних наук, доцент, заслужений юрист України Володимир Сущенко.

Національне агентство із запобігання корупції повинно виявляти невідповідність даних декларацій чиновників їхньому реальному життю. Його конкурсна комісія повинна складатися із восьми членів: чотири від громадських організацій і по одному від президента, Верховної Ради, Кабміну і Нацагентства з питань держслужби.

У подальшому саме вони повинні обрати п’ятьох членів Нацагентства із запобігання корупції.

Очікується, що агентство запрацює до кінця цього року.

Раніше для обрання членів конкурсної комісії Національного агентства з запобігання корупції уряд оголосив повторний конкурс, адже громадська організація Тransparency Іnternational Україна подала судовий позов проти секретаріату Кабінету міністрів щодо порушень під час виборів членів комісії.