Могилянці стали переможцями Конкурсу на здобуття премій з філософії

17 листопада відзначається Всесвітній день філософії.

У цей день нинішнього року в Інституті філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України підвели підсумки Конкурсу на здобуття премій з філософії.

Перемоги у трьох номінаціях здобули викладачі НаУКМА.

Марина Леонідівна Ткачук нагороджена відзнакою Українського філософського фонду за видатні досягнення у розвитку досліджень вітчизняної інтелектуальної традиції.

Віктор Петрович Козловський став лауреатом Премії ім. Сергія Кримського за найбільш новаторську філософську концепцію.

Випускники кафедри філософії та релігієзнавства Віктор Володимирович Котусенко, Ірина Романівна Піговська, Ганна Валеріївна Поляк (Біловол) нагороджені премією за найкращий переклад класичної філософської праці. Дипломом відзначено збірник "Вілен Горський: дотики, смисли, споглядання" (за ред. М.Ткачук, К., НаУКМА, 2011), номінований на кращий проект у галузі філософії за 2011-15 рр.

Пишаємося переможцями та вітаємо кафедру філософії та релігієзнавства з професійним святом!